Home

Megatek lodra per femije

Set lodër për fëmijë, Treasure X Ninja Gold, i cili përmban një shpatë lodër, një kukull ninxha dhe aksesorë të tjerë, prej materiali plastik, në ngjyra të ndryshme. Përdoret nga fëmijët për të luajtur ose për koleksionim. Ndihmon në zhv.. Lodër për fëmijë, lego, 9x6.5 cm. Kodi: 781092 250 LEK 180 LEK Copë (1 Copë Lodër druri për fëmijë, tren, Train track series, 25x41x6 cm, 36+ Kodi: 781119 4.150 LEK Pako (1 Pako Lodra. Lodra per femije te moshave nga 0-12 vjec. Lodra per Djem. Lodra per Vajza. Krahaso produktin 0. Rendit sipas: E parazgjedhur Emri (A - Z) Emri (Z - A) Cmimi (Ulet > Larte) Price (Larte > Ulet) Klasifikimi (Larte) Klasifikimi (Ulet) Modeli (A - Z) Modeli (Z - A) Shiko: 12 25 50 75 100 Femijë & Lodra (1836) Çmimet më të mira në treg të garantuara Mbajtese ushqimi per femije me Minions 690 Lekë Shitur (14) 1 ne stok. Në stok Termus me Princesha 790 Lekë Kurseni 200 L. 990 Lekë Shitur (15) 2 ne stok. Në stok Termus Frozen.

Makine per femije, kuqe. Kodi: 781484 22.000 LEK 15.000 LEK Copë (1 Copë Kub formues 5x5 Professor, plastikë ABS, 7x7x7 cm, mikse, 1 copë. Kodi: 788782 1.900 LEK Copë (1 Copë Pas marrjes së informacionit të detajuar në lidhje me arsyet e marrjes së te dhënave personale dhe pas marrjes së informacionit të detajuar mbi të drejtat e mia të parashikuara në ligjin Nr.9887, datë 10.03.2008 Për mbrojtjen e të dhënave personale, i ndryshuar, jap pëlqimin tim të lirë për Studio Moderna Albania sh.p.k, të përpunojë të dhënat e mia personale në.

Lodra për fëmijë në shitje. Gjeni lodra inovative për fëmijë, lodra elektrike për fëmijë dhe lodra të thjeshta në shitje. Gjeni kukulla, arusha, produkte për dhomën e gjumit, trampolina, bicikleta, hulaja, trotinet, kënd lojrash, X box, hower bord, GTA V, PS3 Sony 3, PlayStation 4, Playstation 3 në MerrJep.com shtepi biciklet Biçikleta Ps4 Bicikleta shtrat Kerr Trampolin Vetura dardani Luhatse Qeremide Sony 4 Vetur Sony Tega Ulese per vetur Jetta qanta Soni 4 traktor Lodra per femij Vollon Hulaj kosh basketi yu gi oh Rreshqitese X box stoke Pranga Kukulla X box 360 Hoverboard saj Lodra per femije Makina per femije Rreshqitese per femije Vetur me. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators.

The song Hide and Seek is a new creation by Studio Camarroket accompanied by animated 3D video.- Orchestrated: BRUNO QERIMAJ- Worked with the vocal: ALMA.. Lodra per femije. 2 000 LEK Sot 06:58 Personazhe te famshem filmash vizatimore. 2 500 LEK Sot 06:58 Makina loder Smart Kinder Maxi te rralla. 4 000 LEK Sot 06:57 Makine Monster Truck me telekomandim. 1 700 LEK. Kamioni dhe zjarrfiksat lodra per femije

Set lodër për fëmijë, Treasure X Ninja Gold, plastikë

Ju do te kontaktoheni nga stafi i ebuy.al se shpejti! Nese ju duhet nje pergjigje e menjehershme, ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit: +355 69 60 85 491. Lojra didaktike per femije. nga Infiniti Group Albania. Detaje Pagesa Transporti Garancia Pershtypje Shperndaje Shtepia e Lodrave kerkon te sjelle ne duart e cdo klienti cilesine dhe garancine e deshiruar nepermjet shumellojshmerise se lodrave dhe veshjeve qe ofron Shiten Lodra Per Femije. 150 000 LEK 05 Nën 12:53 Lodra per Femije. 240 EUR 07 Sht 18:50 Dyqani LODRA DRURI PER FEMIJE. 06 Sht 14:29 Lodra (luna park) 30 Gush 17:22 Shesim lodra te ndryshme. 50 EUR 24 Korr 10:22. Fëmijë, Lodra për fëmijë; Lodër për fëmijë me melodi BUDDY TOYS BBT 6030 € 32.80 I përshtatshëm për fëmijë nga 0 deri në 6 muaj. 3 mënyra për të luajtur: ushtrime ,aktivitet dhe 3 tinguj argëtues për fëmijë Set Lodra Plazhi per Femije | Kove dhe 7 Aksesore te Ndryshem Pershkrimi i ProduktitEmri : Lodra PlazhiPerfshin : Kove me 7 aksesore te ndryshemArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte

Karrige lëkundëse për fëmijë, Rocking chair, 73x44x73 cm

  1. Lodra , 1337. Veshje , 353. Gjeni gjithçka për fëmijet tuaj në një vend. Shiko njoftimet për lodra për fëmije, bicikleta për fëmije, ora msart, dhoma gjumi, karroca për fëmije, veshje, dado për fëmije dhe shumë të tjera. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të duhet për fëmijet tuaj dhe gjej.
  2. Makina Per Femije i gjeni tek ky linku te gjitha llojet https://bit.ly/3wWs4bzMakina per femije ne shitje, te permasave dhe per mosha te ndryshme.Makin..
  3. uta me njeren te vendosni ne karikim tjetren. Eshte i lehte dhe shume praktik per te levizur, noton ne uje Ka drita LED qe tregon sa bateri i ka ngelur
  4. Roboti Police . Lodra ndërvepruese Robot do të jetë një dhuratë e shkëlqyer për një dashamir të vogël të teknologjisë. Funksionale 3 në 1: - efektet e zërit - shoqërim i lehtë - pjesë lëvizëse (duar, këmbë, kokë) Lodra do të tërheqë vëmendjen e fëmijës dhe do t'i japë atij shumë emocione. Roboti sigurisht që do të bëhet.
Biciklete per femije 12inch,Bicikleta

Broshura - Produkte per bebe - Mësim & Lojëra - Lodra

My WordPress - Just another WordPress site. Products. MALVESA GROUP Shopping & retail Lodra per femij. March 22, 2017 ·. wetur e vogel per femij nen moshen 5 vjeq. 77. 2 Comments. Like Comment Share. See All

Lodra per femije te moshave nga 0-12 vjec - Aksesor

Feb 14, 2019 - Te Ndertojme Nje Shtepi me Makineri Loje Per Femije. Feb 14, 2019 - Te Ndertojme Nje Shtepi me Makineri Loje Per Femije. Pinterest. Today. Explore. When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select. Touch device users, explore by touch or with swipe gestures Lodra per femije. 4 hrs ·. ⭕️ Mjeshtër i arkitekturës lodër blloqe ndërtimi 268 copë. Porosit Online . Transporti Falas . Code:0280123. See More. ⭕️ Architecture master toy building blocks 268 pcs Order online Free shipping Code:0280123 May 21, 2020 - Explore bru bru's board lojra zhvilluese per femije on Pinterest. See more ideas about preschool activities, activities for kids, kids learning

Envío gratis con Amazon Prime. Encuentra millones de producto Preferoni lodra të bëra me lëndë të parë, që nuk i dëmtojnë fëmijët! Një nga kriteret e spikatur në përzgjedhjen e lodrave është lënda e parë nga e cila prodhohet lodra. Është shumë e rëndësishme që lodra që po mendoni të blini të mos përmbajë kimikate kancerogjene ose kimikate të tjera të dëmshme Lodra Didaktike. Kukulla & Pellush. Formuese. Lodra me Ingranazhe & Bateri. Lodra Per Bebe. Lodra shkencore. Instrumente Muzikore Loder. Tabel Wb & Magnetike per Fëmijë. Ka 151 produkte Description. Lodra te ndryshme edukative. Materiali: Dru, kompensate e presuar. Ngjyra: Shumengjyreshe. Perdorimi: Lojra edukative, argetim. Grupmoshat: 2 Apr 7, 2020 - Explore Perralla Shqip's board Lodra per Femije, followed by 363 people on Pinterest. See more ideas about kids, muslim baby names, muslim baby

> Femijë & Lodra > Lodra & Argetim > Lodra për Bebe. Lodra për Bebe (89) Çmimet më të mira në treg të garantuara Rrethore per Femije GOLDEN 8 900 Lekë Kurseni 2600 L. 11 500 Lekë 3 ne stok. Baby Shop Albania Në stok Karrige Relaksi me Muzike 9 900 Lekë. Çmimi 9.90 €. Per porosi na shkruani ne mesazh ose ne viber ne nr e tel +38349207209. 01/12/2020. Set veturash per femije.. Çmimi 7.80 euro. Porosit online !! Per porosi na shkruani ne mesazh ose ne viber ne nr e tel +38349207209 049207015. 28/11/2020. Set kuzhine dhe doktori per vajza Të cilat ia u sjellim kudo që të ndodheni. Me Aladini expres produkti vjen tek ju brënda 3 orëve. Nëse nuk keni një kartë krediti mos u shqetësoni, sepse tek ne mund ta paguash produktin pasi ta sjellim në adresën tuaj. Blerje të sigurta.14 ditë mundësi kthimi Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lodra,kategori Për fëmijë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme Per femijet e moshes +3 vjec. Punon me tre bateri te tipit AA. Material prej plastike ABS. Me dizajn shume elegant dhe terheqes. Ngjyra Roze. SKU: K-200720-085. 1,500 L. Shto ne Shporte. Femije - Lodra, Lodra per Femije, Te Ndryshme

Gjithë Dyqanet

Produkte argetimi per femijet tuaj - Aladin

Jepet Me Qira Bar Restorant Prane Kinostudio Tek Tv Skan. Lokali Eshte 150 M2 Brenda, Ka Lulishte Nga Mbrapa Per Te Nxjerre Tavolina Edhe Lodra Per Femije Po Ashtu Mund Te Shfrytezohet Edhe Pjesa E Pe.. This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these cookies, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website

Broshura - Produkte per bebe - Mësim & Lojëra - Makina për

Zbuloni lodra, aksesorë dhe pajisje të veçanta që ndihmojnë në sigurinë dhe argëtimin e fëmijës tuaj Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe lodra per femije prizren,kategori Për fëmijë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme

Lodra per femije dhe objekte per biznes dyqane dhe lokale. Do te gjeni restorant me ambjent jashte me lodra per femije lokal me lodra per femije lodra te perdorura per kende lojrash per femije Aeroplan Loder | Lodra per Femije Pershkrimi i Produktit Emri : Aeroplan Ngjyrat : Blu, Portokalli, E kuqe, Jeshile, E Verdhe Madhesia : 35mm Detaje : Produkti eshte cilesor. Eshte 35mm i gjate, pesha e tij eshte e lehte dhe mundeson balancimin ne fluturim te aeroplanit Lodra Ndricuese | Turtle Light. Pas nje dite te lodhshme te shpenzuar me kukulla per femije te ndryshme |. Femija juaj ka nevoje per nje gjume te qete. Shoqerues i lezetshem i nates shnderron cerdhet dhe dhomat e gjumit ne mrekulli te yjeve qe do te magjepsin femijet. Lodra Ndricuese | ne forme breshke i ndihmon femijet te flejn me lehte. Lodra te ndryshme per femije te te gjitha moshave - Shitje Online ne iBuy.al - Dyqan ne Tirane Shqiperi per blerje te sigurta - Porosit dhe paguaj ne .

Broshura - Produkte per bebe - Mësim & Lojëra - megateksa

Përshkrim. Loder Per Femije: Prodhuar Ne Kine, Furnitori: Newsun (H.K) Company , Exportues: Jumbo S.A. Greqi, Importues Per Shqiperine: Kid Zone Sh.P.K Tel: +355 44506506 Material:Plastik Loder Per Femije: Arme Me 30 Plumba Te Bute, Eshte Me Drita Per Te Cilen Duhen 3 Bateri Ag10(Te Perfshira), Mosha: +6 Vjec Lodra per femije (3) - Ide Dhuratash. Lodra. Janë 516 produkte. Lodra per Bebe. Lodra Edukative. Makina per Femije. Lojra Tavoline. Kuklla Pellushi. Drone lojra per femije 6 vjec. pin. Dhurata per Femije (8) - Ide Dhuratash. Skuter Monopatin per Femije 3+ e Verdhe. pin. Lojra për Playstation 4 - Dyqanatxi. Ps4 Dragon Ball Xenoverse 2. pin. Kostum per Femije Jeans per 6-7 vjec - Dyqantaxi Lodra shumëngjyrëshe tërheq vëmendjen dhe mundëson zhvillimin e aftësive te foshnjës. 3 mënyra për të luajtur: ushtrime ,aktivitet dhe 3 tinguj argëtues për fëmijë. 3 lodra të lëvizshme të varura në formën e kafshëve. I përshtatshëm për fëmijë nga 0 deri në 6 muaj. Bërë nga cilësi e lartë dhe plastike të qëndrueshme Adresa: 1. Toptani Shoping Center, kati 4 +355 67 2019 365; 2. Rr. George W Bush +355 67 2019 363; 3. Show-room Rr. Industriale Tiranë-Kashar +355 67 2019 36

Motor Simba shume pak i perdorur. I mungon mbushesi. Mbushesi mund te gjindet ne treg pin. Aktivitete ne nivel parashkollor | Ozoneal. Aktivitete ne nivel parashkollor. pin. lojra per parashkollor Mp4 HD Video Download. Lodra per femije. pin. Akademia e Fëmijëve ORA - Institucion Parashkollor. PJATA E ORËS PËR NJË JETË TË SHËNDETSHME Produkte te ndryshme per femije Lojra me baby, Puzzle, Lodra druri, Canta, Lapsa, Stilolapsa, Ngjyrues, Bojra, e shume produkte te tjera ne Dyqan Tax Lodra per femije (2) - Ide Dhuratash. Lodra. Janë 516 produkte. Lodra per Bebe. Lodra Edukative. Makina per Femije. Lojra Tavoline. Kuklla Pellushi. Drone

Produkte për fëmijë dhe lodra të ndryshm

Lodra per femije (13) - Ide Dhuratash. Lodra. Janë 519 produkte. Lodra per Bebe. Lodra Edukative. Makina per Femije. Lojra Tavoline. Kuklla Pellushi. Drone Femije Per bebe Femije 3-5 vjec Femije 6-8 vjec Femije 9-12 vjec Per te gjithe Kategori Dhuratash Dhurata te Personalizuara Veshje & Kozmetike Ora Bizhuteri Lingerie Kozmetike Canta Kapele Lodra Lodra per Bebe Lodra Edukative Makina per Femije Lojra Tavoline Kuklla Pellushi Drone Plazh Libra Per Femije Profesional Lodra Formuese. Lodra Pellushi per Femije. Lodra per Ambjente te Hapura. Lodra per Djem 3 vjec +. Lodra per Femije 0-36 Muaj. Lodra per Vajza 3 vjec +. Makina + Motorra per Femije Lojra Per Femije Te Vegjel - Image Mag. lojra per femije te vegjel. pin. Kukulla per Femije me rroba ngjyre Blu - Dyqantaxi. Kukulla per Femije ngjyre Blu. pin. Televizorë - Dyqantaxi. TV PHILIPS 55 ULTRA HD SMART TV 55PUS6101/12 Skrep me Telekomande per Djem | Lodra per Femije. Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal. Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti | Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Kujdes me specifikimet për moshën! Kompanitë e lodrave vendosin limite të moshës në lodrat që prodhojnë dhe paralajmërojnë se lodra në fjalë mund të jetë e dëmshme për fëmijët nën moshën e specifikuar. Ky paralajmërim është një nga gjërat që duhet të merret parasysh kur zgjidhni një lodër. Mosha kalendarike dhe periudha e zhvillimit të [ Kujdes me specifikimet për moshën! Kompanitë e lodrave vendosin limite të moshës në lodrat që prodhojnë dhe paralajmërojnë se lodra në fjalë mund të jetë e dëmshme për fëmijët nën moshën e specifikuar. Ky paralajmërim është një nga gjërat që duhet të merret parasysh kur zgjidhni një lodër. Mosha kalendarike dhe periudha e zhvillimit të.. Lodra për fëmijë, verdhë. GjirafaMall - Qendra e vetme tregtare online në Kosovë. Vlerëso këtë produkt. 4.26 €. Duke përfshirë TVSH-në. Disponueshmëria: I padisponueshëm. Më njofto kur është i disponueshëm. Përshkrimi. Lodra pelushi me karaktere të ndryshme për fëmijë të vegjël

Lodra pelushi me karaktere të ndryshme për fëmijë të vegjël. Produktet e shikuara së fundmi Krahaso produktet në listë Kushtet e përdorimit Kujdesi ndaj klientëv Mirë se vini! Regjistrohu për një llogari. E-maili juaj. Emri juaj i përdoruesi Lodra Per Femije Per Dush. Monopatine Roze 125cm Loder Robot Me Drite. 499 L. Kodi JUMBO: 1193947 Kategori: Produkte te reja. Përshkrim; Përshkrim. Lodra Per Femije Per Dush. Produkte të ngjashëm. Kanister E Bardhe 26×4 Zbuloni lodra, aksesorë dhe pajisje të veçanta që ndihmojnë në sigurinë dhe argëtimin e fëmijës tuaj. Karroca, Krevate & Lodra për Fëmijë - Clementoni, Reer, Fisher Price, Cam The store will not work correctly in the case when cookies are disabled

Lodra të ndryshme për fëmijë në shitje - MerrJe

Per moshat 5-10 vjec: produkte te Lego, Hasbro, Mattel, Spin Master. Per te gjitha moshat: bicikleta per femije nga Kent International, aksesore per festa per femije, lodra deti etj. Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, ne do lajmerojme marresin ne telefon. Marresi mund te shkoje tek dyqani i lodrave kur te deshirojne Kjo faqe në internet përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj ndërsa ju lundroni në faqen e internetit. Nga këto, cookies që kategorizohen si të nevojshme ruhen në shfletuesin tuaj pasi ato janë thelbësore për punën e funksioneve themelore të faqes në internet Njëzet anije me vela do të nisen nga Brindisi drejt Vlorës më 16 tetor 2021 të mbushura me lodra e veshje për fëmijët shqiptarë. Organizatore e kësaj nisme është organizata koordinuese e misionit Terabithia, Naukleros Onlus. Misioni Terabithia 2021, i lindur nga një ide e Pirates of Apulia, i cili nënvizonte se anijet me vela [

Duke dhënë këshilla për blerja e lodrave për foshnjat, Dhe fëmijë nga 3 deri në 6 vjeç, sot këtë hapësirë ia kushtojmë fëmijë mbi gjashtë, dhe deri në 10 vjet.Ne rregullisht lexojmë për lodrat për fëmijët e moshës 6 deri në 12 vjeç, megjithatë shumë fëmijë nga 10 vjeç kanë filluar të ndryshojnë Ju do te kontaktoheni nga stafi i ebuy.al se shpejti! Nese ju duhet nje pergjigje e menjehershme, ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit: +355 69 60 85 491. Motorr me bateri 6 volt, mp3, usb, me muzike dhe drita, mosha; 2-5 vjec. nga Panakeia lodra per femije Karrige per femije me personazhe vizatimore. Karrige portabel per femije. Permasat e karriges: 18 x 18″ x 18 . Strukture metalike me material poliester. Paloset per ruajtje te lehte. 1,890 L - 3,490 L. Përzgjidhni mundësi GNTC Group prezanton platformën për blerje online me ri-dizajnim dhe teknologjitë më avancuara të kohës 75MALL - www.75-mall.com me mbi 5000 artikuj Dhome gjumi per femije ( Dollap +Krevat + shume aksesor te tjere) Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane. B Shitet dhome gjumi per femije 0-5 vjece. kevati eshte ne gjendje shume te mire. krevati jepet me te gjithe aksesoret, mbrojtje anesore nga te gjitha anet, carcaf, kellef dysheku, batanije dhe jorgan. krevati ka 2 sirtare dhe nje komodin ne trupin e krevatit. nje nga derrasat mbrojtese.

Lodra Prishtinë - MerrJep

28.9k Followers, 6,184 Following, 4,160 Posts - See Instagram photos and videos from Lodra per femije Tirane Online (@hapat_e_vegjel 1,819 Followers, 47 Following, 531 Posts - See Instagram photos and videos from LODRA EDUKATIVE DHE MË SHUMË (@lodra_per_femije_online

Lojra per femije - YouTub

14.07.2021 (17:22): Ofrohet per qira ambient bizsnesi me siperfaqe 274 m2 tek komuna e parisit. lartesia e ambientit 5 m. ambienti eshte i vendosur ne nje nga zonat me te preferuar dhe buze rruges kryesore. fasade xhami dhe orientim ne 3 drejtime. hapesire trotuari e sh.. Lodra per femije Renditi sipas popullaritetit Renditi sipas vlerësimit mesatar Renditi sipas më të rejave Renditi sipas çmimesh: nga i ulëti tek i larti Renditi sipas çmimesh: nga i larti tek i ulët Lodra për ambiente të hapura Lodra për djem 3+ Lodra për vajza 3+ Lodra për fëmijë 0-36 muaj Makina & Motorra Rrethore Formuese per Femije, me keto topa shume-ngjyresh ju mund te krijoni gjithcka mund te imagjinoni. Produkte të afërt Add to Wishlist Quick View. TABELE VIZATIMI 3D PER FEMIJE. Loder dhurate shume e pershtatshme per ditelindjen e djemve dhe vajzave. Nje loder Edukative. Vizatoni modelin ne tabelen e letres se vizatimit. Ju gjithashtu mund te shkarkoni fotografine ne iPad, te hapni figuren per tu zgjeruar ne madhesi te plote dhe pastaj vendosni bordin transparent per te filluar pikturimin

SKU: 000772149433 Kategori: Lojëra, Lojëra druri Etiketa: | Lodra argetuese per femije, bee kids lodra per femije, bee kids lojra per femije, bee kids shtepia e lodrave porosit online lodra per femije, bee kids shtepia e lojra porosit online lojra per femije, beekids.al, dyqani me i madh online per lodra per femije, femije dhe lodra, femije dhe lodrab, lodra gatimi per femije, lodra kreative. Lodër kuzhinë per të vegjël. Mbështet kreativitetin dhe imagjinatën për fëmijët. Ndërtim i qëndrueshëm dhe me cilësi të lartë plastike. Gama e gjerë e pajisjeve të kuzhinës 32 copë. Kapuç i integruar me grepa për varjen e enëve të kuzhinës. 2 furra dhe furrë hapëse për pjekje Këpucë & Atlete për Fëmijë (Numeracioni 25-40) - Bli online veshje Atlete unisex per femije, ngjyre e bardhe me vija te kuq Kjo Webfaqe mirëmbahet nga Kompania EBAA. Materialet dhe Informacionet në këtë Webfaqe nuk mund të Kopjohen, Shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të EBAA Lodra per femije. Renditi sipas popullaritetit Renditi sipas vlerësimit mesatar Renditi sipas më të rejave Renditi sipas çmimesh: nga i ulëti tek i larti Renditi sipas çmimesh: nga i larti tek i ulëti. 12 Një nga këta njerëz me zemër të mirë është një 80 vjeçar veteran i ushtrisë, Jim Annis. Burri e bën sezonin e festave gjithçka në lidhje me kthimin tek ata që kanë më shumë nevojë për të. Kjo është arsyeja pse për 50 vitet e fundit, Annis ka bërë lodra për fëmijë skamnorë. Çdo vit, ai prodhon lodra prej druri të.